fbpx

Prehliadka expozície Nestville Distillery

Dávnu históriu tradičných ľudových remesiel a liehovarníctva severného Spiša, siahajúcu od 12. storočia až po súčasnosť, spoznáte počas prehliadky expozície Nestville Distillery, ktorá pozostáva z troch častí:

  1. Historickej, kde sú znázornené ukážky ľudových remesiel súvisiacich s liehovarníctvom.
  2. Modernej, ktorá predstavuje jednu z najmodernejších rafinérií na výrobu liehu v Európe.
  3. Tradičnej, ktorou je Degustačná miestnosť s ručne vyrezávaným obrazom a sklady zrenia whisky. Práve v tejto časti expozície sa degustuje prvá slovenská Nestville Whisky.

Dokonalou bodkou na záver je návšteva podnikovej predajne s pamätnými suvenírmi a produktmi Nestville Distillery, v ktorej sa nachádza stručná výstava dejín regiónu. Prehliadka expozície s odborným výkladom sprievodcu trvá cca 60 minút.

Rozšírená degustácia

Degustačný zážitok štyroch produktov spoločnosti Nestville Distillery obsahuje program Rozšírená degustácia, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie chuťové bunky. Vychutnajte si ho v Degustačnej miestnosti pri jednom z najväčších vyrezávaných obrazov v Európe, ktorý umocní atmosféru degustácie a prinesie vám neopakovateľný zážitok. Trvanie programu je cca 30 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom v závere prehliadky expozície Nestville Distillery.

Whisky Tour

Zažite v rámci programu Whisky Tour riadenú degustáciou chutí Nestville whisiek v jedinečnej Degustačnej miestnosti. Ochutnáte náš klenot – prvú slovenskú Nestville Whisky a jej štyri variácie, v ktorých nájdete unikátny chuťový zážitok. V závere programu každého z vás potešíme Nestville darčekom. Trvanie programu je cca 30 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom v závere prehliadky expozície Nestville Distillery.

Tradičné minichute

Drobné občerstvenie v podobe sladkého a slaného pečiva zahŕňa program Tradičné minichute, ktorý je realizovaný vo výnimočnom prostredí Degustačnej miestnosti. Odporúčame ho spojiť s degustačným programom Rozšírená degustácia, Whisky Tour či Whisky Tour Limited. Trvanie programu je cca 30 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom v závere prehliadky expozície Nestville Distillery.

Obed/večera v Nestville Parku

Doprajte si gastronomický pôžitok v programe Obed/večera v Nestville Parku, ktorý zahŕňa trojchodové menu pozostávajúce z tradičných jedál severného Spiša. Odporúčame ho spojiť s degustačným programom Rozšírená degustácia, Whisky Tour či Whisky Tour Limited. Jedinečný zážitok môže dotvoriť tradičná ľudová hudba a výnimočné prostredie Degustačnej miestnosti nadväzujúce na históriu a zvyky regiónu severný Spiš. Trvanie programu je cca 30 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom v závere prehliadky expozície Nestville Distillery.

Oslavy a teambuildingy

Nestville Distillery nie je len expozícia, ktorá je nositeľom a oživovateľom tradícií, ale zároveň sa stáva aj strediskom s komplexnými službami v oblasti cateringu. Oslávte tak významné životné jubileá, výročia a krstiny v nevšedných priestoroch Nestville Koliby a Degustačnej miestnosti, ktorá je skvostným dielom miestnych rezbárov. Okrem neformálnych stretnutí sú dokonalým miestom aj na usporiadanie konferencií, teambuildingov či firemných večierkov na utuženia a stmelenie pracovného kolektívu. Unikátnosťou je možnosť prenájmu pódia a tribúny priamo v areáli Nestville Parku.

Plnenie fliaš

Využite jedinečnú príležitosť naplniť si vlastnoručne fľašu Nestville Whisky Single Barrel priamo na plniacej linke v Degustačnej miestnosti expozície Nestville Distillery. Nestville Whisky Single Barrel je špeciálna edícia v limitovanom počte približne 430 fliaš z jedného suda. Stáča sa ručne vždy len po otvorení jedného suda z bieleho duba, v ktorom dozrieval whisky destilát. Každá fľaša je originálna svojim poradovým číslom, číslom suda, z ktorého bola odobratá, dátumom zrenia a vekom.

V priestoroch Nestville Parku organizujeme:
  • rodinné oslavy
  • svadby
  • konferencie
  • firemné večierky
  • teambuildingy
  • iné spoločenské podujatia

Objednajte si prehliadku

Nenechajte si ujsť jedinečnú prehliadku expozície Nestville Distillery a rezervujte si termín už teraz!