fbpx

Prehliadka expozície Nestville Distillery

Dávnu históriu tradičných ľudových remesiel a liehovarníctva severného Spiša, siahajúcu od 12. storočia až po súčasnosť, spoznáte počas prehliadky expozície Nestville Distillery, ktorá pozostáva z troch častí:

  1. Historickej, kde sú znázornené ukážky ľudových remesiel súvisiacich s liehovarníctvom.
  2. Modernej, ktorá predstavuje jednu z najmodernejších rafinérií na výrobu liehu v Európe.
  3. Tradičnej, ktorou je Degustačná miestnosť s ručne vyrezávaným obrazom a sklady zrenia whisky.

Práve v tejto časti expozície sa degustuje prvá slovenská Nestville Whisky.
Dokonalou bodkou na záver je návšteva podnikovej predajne s pamätnými suvenírmi a produktmi Nestville Distillery, v ktorej sa nachádza stručná výstava dejín regiónu. Prehliadka expozície s odborným výkladom sprievodcu trvá cca 60 minút.

Prehliadka expozície Nestville Distillery Prehliadka expozície Nestville Distillery
Rozšírená degustácia

Rozšírená degustácia

Degustačný zážitok štyroch produktov spoločnosti Nestville Distillery obsahuje program Rozšírená degustácia, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie chuťové bunky. Vychutnajte si ho v Degustačnej miestnosti pri jednom z najväčších vyrezávaných obrazov v Európe, ktorý umocní atmosféru degustácie a prinesie vám neopakovateľný zážitok. Trvanie programu je cca 30 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom v závere prehliadky expozície Nestville Distillery.

Whisky Tour

Zažite v rámci programu Whisky Tour riadenú degustáciou chutí Nestville whisiek v jedinečnej Degustačnej miestnosti. Ochutnáte náš klenot – prvú slovenskú Nestville Whisky a jej štyri variácie, v ktorých nájdete unikátny chuťový zážitok. V závere programu každého z vás potešíme Nestville darčekom. Trvanie programu je cca 30 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom v závere prehliadky expozície Nestville Distillery.

Whisky Tour
Whisky Tour Limited

Whisky Tour Limited

Riadená degustácia štyroch produktov limitovanej edície Nestville Whisky pre pravých whisky milovníkov!
Degustácia limitovaných produktov Nestville Distillery – Nestville Whisky Sing.Barrel DK 43%, Nestville Whisky Master Blender 2018 9yo 46%, Nestville Whisky Single Malt Sing.Barrel 43%, Nestville Whisky Cask Strength 63,9%
Realizuje sa v závere prehliadky v Degustačnej miestnosti a len so sprievodcom.

Tradičné minichute

Drobné občerstvenie v podobe sladkého a slaného pečiva zahŕňa program Tradičné minichute, ktorý je realizovaný vo výnimočnom prostredí Degustačnej miestnosti. Odporúčame ho spojiť s degustačným programom Rozšírená degustácia, Whisky Tour či Whisky Tour Limited. Trvanie programu je cca 30 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom v závere prehliadky expozície Nestville Distillery.

Tradičné minichute
Obed/večera v Nestville Parku

Obed/večera v Nestville Parku

Doprajte si gastronomický pôžitok v programe Obed/večera v Nestville Parku, ktorý zahŕňa trojchodové menu pozostávajúce z tradičných jedál severného Spiša. Odporúčame ho spojiť s degustačným programom Rozšírená degustácia, Whisky Tour či Whisky Tour Limited. Jedinečný zážitok môže dotvoriť tradičná ľudová hudba a výnimočné prostredie Degustačnej miestnosti nadväzujúce na históriu a zvyky regiónu severný Spiš. Trvanie programu je cca 30 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom v závere prehliadky expozície Nestville Distillery.

 

 

Oslavy a teambuildingy

Nestville Distillery nie je len expozícia, ktorá je nositeľom a oživovateľom tradícií, ale zároveň sa stáva aj strediskom s komplexnými službami v oblasti cateringu. Oslávte tak významné životné jubileá, výročia a krstiny v nevšedných priestoroch Nestville Koliby a Degustačnej miestnosti, ktorá je skvostným dielom miestnych rezbárov. Okrem neformálnych stretnutí sú dokonalým miestom aj na usporiadanie konferencií, teambuildingov či firemných večierkov na utuženia a stmelenie pracovného kolektívu. Unikátnosťou je možnosť prenájmu pódia a tribúny priamo v areáli Nestville Parku.

Oslavy a teambuildingy
Plnenie fliaš

Plnenie fliaš

Využite jedinečnú príležitosť naplniť si vlastnoručne fľašu Nestville Whisky Single Barrel priamo na plniacej linke v Degustačnej miestnosti expozície Nestville Distillery. Nestville Whisky Single Barrel je špeciálna edícia v limitovanom počte približne 430 fliaš z jedného suda. Stáča sa ručne vždy len po otvorení jedného suda z bieleho duba, v ktorom dozrieval whisky destilát. Každá fľaša je originálna svojim poradovým číslom, číslom suda, z ktorého bola odobratá, dátumom zrenia a vekom.

Ochutnávka čokolády

Čokoládové kráľovstvo Nestville Chocolate, ktoré spája výrobňu čokolády s príjemnou čokoládovňou. Vychutnajte si ochutnávku troch druhov pravej belgickej čokolády v Nestville Chocolate (biela, mliečna, horká).

Ochutnávka čokolády
Degustácia piva

Degustácia piva

Ochutnajte zaujímavú chuť nového nepasterizovaného, nefiltrovaného piva Nestville Beer. Degustácia troch druhov remeselného piva v Nestville Taberna: Nestville Beer Pale Lager 12° – svetlý ležiak, Nestville Beer Dark Lager 13°  – tmavý ležiak, Nestville Beer Wheat 13° – pšeničné pivo.

Ubytovanie

Ubytovanie v štýlových a komfortne zariadených apartmánoch. Komfortne zariadené apartmány v jedinečnom vidieckom štýle s ručne opracovaným drevom a kameňom.

Ubytovanie
V priestoroch Nestville Parku organizujeme:
  • rodinné oslavy
  • svadby
  • konferencie
  • firemné večierky
  • teambuildingy
  • iné spoločenské podujatia

Objednajte si prehliadku

Nenechajte si ujsť jedinečnú prehliadku expozície Nestville Distillery a rezervujte si termín už teraz!
Objednať