fbpx

Exposhop

Záverečnou bodkou prehliadky expozície Nestville Distillery je návšteva podnikovej predajne tzv. Exposhopu. V nej si máte možnosť zakúpiť produkty z portfólia spoločnosti Nestville Distillery, čokoládové špeciality vyrobené priamo v čokoládovom kráľovstve Nestville Chocolate, ako aj pamätné suveníry. Okrem toho sa v krátkosti oboznámite s historickými listinami a mapami vystavenými v interiéri predajne. Tie dokumentujú objav najstaršieho zachovaného liehovaru na území Slovenska z roku 1746 a taktiež históriu vzniku severného Spiša.
Facebook Instagram

Nestville Chocolate

Zavítajte do čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate, ktoré spája výrobňu čokolády s príjemnou čokoládovňou. Ako jediná čokoládovňa v regióne ponúka vynikajúcu chuť kvalitnej čokolády a predstavuje históriu, samotné spracovanie a výrobu rôznych čokoládových špecialít. Samotná výrobňa čokolády je prepojená s čokoládovňou, v ktorej si môžete posedieť pri šálke horúcej čokolády, kvalitnej káve, chuti belgických praliniek či sladkých zákuskoch domácej výroby a popritom cez sklo pozorovať výrobný proces čokolády. Pre dospelých sú k dispozícii aj originálne čokoládové likéry.
Viac: http://www.nestvillechocolate.sk/
Facebook Instagram

Detské ihrisko

Zažite so svojimi detičkami nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva na detskom exteriérovom ihrisku, ktoré je súčasťou čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate! Ihrisko obklopené slivkovým sadom disponuje visiacimi a pružinovými hojdačkami, preliezačkami, lanovou pyramídou, šmýkačkami i dreveným domčekom s toboganom. Atraktívnou dominantou je bocianie hniezdo s toboganovou šmýkačkou a balančnými prvkami. Všetky atrakcie detského ihriska poskytnú nielen bezpečnú zábavu, ale aj harmonický a všestranný rozvoj vašich detičiek. Presvedčte sa sami a vyčarte im jeho návštevou široký úsmev na perách. A kým sa budú ony šantiť, vy môžete relaxovať a v pokoji si vychutnávať svoju obľúbenú belgickú čokoládu či sladký zákusok domácej výroby.
Facebook Instagram

Nestville Taberna

Navštívte novovybudovaný remeselný pivovar s reštauráciou Nestville Taberna, nachádzajúci sa v srdci Nestville Parku. Svojou sebestačnou produkciu prináša unikátny koncept „z farmy priamo na stôl“, ktorý umocňuje radosť a kulinársky pôžitok z našich zrejúcich steakov, legendárnych burgerov a iných špecialít pripravovaných rukami a srdcom prominentného šéfkuchára. V pivovare s neopakovateľnou atmosférou ochutnáte nepasterizované poctivé pivo Nestville Beer varené z tých najkvalitnejších surovín – krištáľovo čistej podtatranskej vody, obilných sladov a chmeľu. Jedinečnosťou je použite jačmenného sladu zadymeného nad tvrdým drevom, ktorý sa využíva aj pri výrobe Nestville Whisky a následné ležanie piva v sudoch z amerického bieleho duba, v ktorých zrela Nestville Whisky.
Viac: https://nestvilletaberna.sk/
Facebook Instagram

Nestville Horses

Spoznajte Nestville Park z konského chrbta v jazdeckom areáli Nestville Horses, ktorý pozostáva z dvoch moderných stajní s kapacitou 10 a 14 boxov, kruhovky, pieskovej jazdeckej arény s tribúnou a priestranných výbehov. Stajne sú zamerané na chov frízskych koní, pri ktorom sa úzko spolupracuje s Holandskom, kde je samotný chov registrovaný. V budúcnosti budú stajne sprístupnené aj súkromným majiteľom koní formou ustajňovania, ale i širokej verejnosti všetkých vekových kategórii formou jazdeckej školy, ako aj agroturistiky. Jazdecký areál Nestville Horses sa v spolupráci s Nestville Parkom podieľa na organizovaní rôznych furmanských a jazdeckých pretekov, prostredníctvom ktorých sa snaží verejnosti priblížiť krásu, inteligenciu a silu koní.
Viac: https://nestvillefarm.sk/
Facebook Instagram

Nestville Apartments

Naberte novú energiu, oddýchnite si a zažite pravú vidiecku atmosféru v komfortne zariadených apartmánoch Nestville Apartments, nachádzajúcich sa v areáli podnikovej predajne Nestville Market v obci Hniezdne. Apartmány s celkovou kapacitou 16 lôžok s možnosťou prístelky upútajú na prvý pohľad svojim jedinečným vidieckym štýlom s ručne opracovaným drevom a kameňom a uspokoja aj tých najnáročnejších hostí.
Viac: https://nestvilleapartments.sk/
Facebook Instagram

Nestville Market

Príďte si počas spoznávania Nestville Parku zakúpiť tradičné slovenské mäsové a mliečne produkty do podnikovej predajne Nestville Market, situovanej hneď oproti hlavnému vstupu do Nestville Horses (viď mapa č. 11). Pod značkou Bača Paľo ponúka široký výber kvalitných a čerstvých produktov z domácej farmy od hovädzieho a bravčového mäsa, zabíjačkových špecialít, údenín až po mliečne a syrové výrobky z kravského a ovčieho mlieka. V predajni má svoje zastúpenie aj spoločnosť 1. DAY, ktorej sortiment zahŕňa predovšetkým alkoholické a nealkoholické nápoje, ale aj kvalitné cukrovinky či tabakové výrobky.
Facebook Instagram

Klzisko a ľadová dráha

Zažite čaro zimného korčuľovania pod holým nebom na novootvorenom klzisku a unikátnej ľadovej dráhe v  Nestville Parku, ktorých otvorenie sa nieslo vo výnimočnom duchu. Krstnými rodičmi sa totiž stali — najlepší slovenský hokejový brankár Ján Lašák, majster sveta z Göteborgu 2002 a milovník detského publika Miro Jaroš. Klzisko s rozlohou 450 štvorcových metrov a 100 metrov dlhá ľadová dráha sú prístupné verejnosti na športové vyžitie počas zimných mesiacov od pondelka do nedele. Pre tých korčuliarov, ktorí si nestihli kúpiť korčule je k dispozícii aj požičovňa priamo pri klzisku. Zapojte sa s celou rodinkou do zimných športových aktivít v Nestville Parku a užite si tak radosť zo spoločne stráveného času na korčuliach.
Facebook Instagram

Mapa areálu Nestville Park

 • 1. Expozícia Nestville Distillery
 • 2. Podniková predajňa Exposhop
 • 3. Degustačná miestnosť
 • 4. Sklady zrenia Nestville Whisky
 • 5. Obilné silá
 • 6. Kravín
 • 7. Nestville Horses
 • 8. Nestville Taberna
 • 9. Pódium a tribúna
 • 10. Rodeo aréna
 • 11. Nestville Market
 • 12. Nestville Apartments
 • 13. Detské ihrisko
 • 14. Nestville Chocolate

Objednajte si prehliadku

Nenechajte si ujsť jedinečnú prehliadku expozície Nestville Distillery a rezervujte si termín už teraz!
Objednať