fbpx

Farmár - Tradície a zvyky

Posledný augustový víkend, ktorý pripadne na 29. – 30. augusta 2020, usporiada Združenie Spiš v spolupráci s Nestville Park farmárske podujatie pod názvom Farmár – Tradície a zvyky. Cieľom organizátorov je predstaviť verejnosti výsledky práce našich poľnohospodárov, chovateľov, farmárov, spracovateľov i drobných remeselníkov a poďakovať sa za ich záslužnú prácu, ktorú vykonávajú denno-denne bez ohľadu na počasie, piatok či sviatok, deň či noc.

 

Podujatie bude obohatené o výstavu viac než tisíc králikov na celoslovenskej úrovni, sokoliarske vystúpenia, prezentáciu hovädzieho dobytka, frízskych koní, oviec a kôz či výstavu poľnohospodárskej techniky. V priestoroch Nestville Parku budú opäť prebiehať Tradičné trhy zamerané predovšetkým na prezentáciu a propagáciu pravých slovenských výrobkov od regionálnych producentov, ktoré budete môcť nielen ochutnať, ale aj zakúpiť. Tradičné ľudové remeslá budú prezentovať zruční výrobcovia z nášho okresu.

O dokonalý zážitok sa postará Nestville Rodeo Show, počas ktorej si jazdci na koňoch a dokonca aj na býkoch zmerajú svoje sily v atraktívnych disciplínach.

 

Príďte si vychutnať pravú farmársku atmosféru a podporiť prácu našich poľnohospodárov a spracovateľov 29. – 30. augusta 2020 do Nestville Parku!

 

9974

 

* Bližšie informácie o podujatí budú čoskoro zverejnené.

Miesto konania

Dátum konania

Ceny vstupeniek

Lístky sa dajú kúpiť priamo v pokladni

Array