fbpx

Farmár - tradície a zvyky

Posledný augustový víkend, ktorý pripadne na 29. – 30. augusta 2020, usporiada Združenie Spiš v spolupráci s Nestville Park farmárske podujatie pod názvom Farmár – Tradície a zvyky.

Cieľom organizátorov je predstaviť verejnosti výsledky práce našich poľnohospodárov, chovateľov, farmárov, spracovateľov i drobných remeselníkov a poďakovať sa za ich záslužnú prácu, ktorú vykonávajú denno-denne bez ohľadu na počasie, piatok či sviatok, deň či noc.

Podujatie bude obohatené o výstavu viac než tisíc králikov na celoslovenskej úrovni, prezentáciu hovädzieho dobytka, frízskych koní, oviec a kôz či výstavu poľnohospodárskej techniky. V priestoroch Nestville Parku budú opäť prebiehať Tradičné trhy zamerané predovšetkým na prezentáciu a propagáciu pravých slovenských výrobkov od regionálnych producentov, ktoré budete môcť nielen ochutnať, ale aj zakúpiť. Tradičné ľudové remeslá budú prezentovať zruční výrobcovia z nášho okresu.

O dokonalý zážitok sa postará Nestville Rodeo Show, počas ktorej si jazdci na koňoch a dokonca aj na býkoch zmerajú svoje sily v atraktívnych disciplínach.

Ceny vstupeniek (jednodňové vstupenky):
– dospelý 8€
– dieťa 6€ (od 2 rokov do 12 rokov)
– deti do 2 rokov vstup zdarma

Vstup na podujatie je jednorazový, obmedzený na 1000 osôb, začíname o 10:00.

Príďte si vychutnať pravú farmársku atmosféru a podporiť prácu našich poľnohospodárov a spracovateľov 29. – 30. augusta 2020 do Nestville Parku!

 

12528

 

Takto to vyzeralo v Nestville Parku minulý rok počas podujatia Farmár Fest.
Veríme, že sa nám spoločne podarí vytvoriť aj tentokrát minimálne takú fantastickú atmosféru, akú ste zažili po minulé roky. Tešíme sa na vás 29. – 30. augusta 2020 v Nestville Parku v Hniezdnom.

 

Miesto konania

Nestville Park

Dátum konania

29.08.2020 - 30.08.2020

Ceny vstupeniek

Lístky sa dajú kúpiť priamo v pokladni

Array