fbpx

Prehliadka expozície Nestville Distillery

Dávnu históriu tradičných ľudových remesiel a liehovarníctva severného Spiša, siahajúcu od 12. storočia až po súčasnosť, spoznáte počas prehliadky expozície Nestville Distillery, ktorá pozostáva z troch častí:

  1. Historickej, kde sú znázornené ukážky ľudových remesiel súvisiacich s liehovarníctvom.
  2. Modernej, ktorá predstavuje jednu z najmodernejších rafinérií na výrobu liehu v Európe.
  3. Tradičnej, ktorou je Degustačná miestnosť s ručne vyrezávaným obrazom a sklady zrenia whisky. Práve v tejto časti expozície sa degustuje prvá slovenská Nestville whisky.

Dokonalou bodkou na záver je návšteva podnikovej predajne s pamätnými suvenírmi a produktmi Nestville Distillery, v ktorej sa nachádza stručná výstava dejín regiónu. Prehliadka expozície s odborným výkladom sprievodcu trvá cca 60 minút.

Rozšírená degustácia

Prehliadku expozície liehovarníctva spojenú s degustačným zážitkom štyroch produktov spoločnosti Nestville Distillery obsahuje program Rozšírená degustácia, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie chuťové bunky. Vychutnajte si ho v Degustačnej miestnosti pri jednom z najväčších vyrezávaných obrazov v Európe, ktorý umocní atmosféru degustácie a prinesie vám neopakovateľný zážitok. Trvanie prehliadky expozície s rozšírenou degustáciou je cca 90 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom.

Whisky Tour

Zažite v rámci programu Whisky Tour prehliadku expozície liehovarníctva s riadenou degustáciou chutí Nestville whisiek v jedinečnej Degustačnej miestnosti. Ochutnáte náš klenot – prvú slovenskú Nestville Whisky a jej štyri variácie, v ktorých nájdete unikátny chuťový zážitok. V závere programu každého z vás potešíme Nestville darčekom. Prehliadka expozície s odborným výkladom sprievodcu a riadenou degustáciou trvá cca 90 minút.

Tradičné minichute

Prehliadku expozície liehovarníctva spojenú s degustačným programom podľa vlastného výberu a drobným občerstvením v podobe závinov, jednohubiek” a pagáčov zahŕňa program Tradičné minichute. V rámci degustácie si môžete vychutnať štyri produkty spoločnosti Nestville Distillery v programe Rozšírená degustácia alebo náš klenot – prvú slovenskú Nestville whisky a jej štyri variácie v programe Whisky Tour. Samotnou prehliadkou expozície a riadenou degustáciou s drobným občerstvením prevedie návštevníkov sprievodca v trvaní cca 90 minút.

Obed/večera v Nestville Parku

Doprajte si gastronomický pôžitok v programe Obed/večera v Nestville Parku, zahrňujúci prehliadku expozície, v závere ktorej sa vám bude servírované chutné menu pozostávajúce zo štyroch druhov tradičných jedál severného Spiša. Vždy je potrebné vybrať si jedno menu podľa svojho gusta. Program je možné spojiť aj s degustáciou, v rámci ktorej si môžete vychutnať štyri produkty spoločnosti Nestville Distillery v programe Rozšírená degustácia alebo náš klenot – prvú slovenskú Nestville whisky a jej štyri variácie v programe Whisky Tour. Jedinečný zážitok môže dotvoriť tradičná ľudová hudba a výnimočné prostredie Degustačnej miestnosti nadväzujúce na históriu a zvyky regiónu severný Spiš. Prehliadka expozície spojená s obedom/večerou a prípadnou degustáciou trvá maximálne 120 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom.

Catering

Nestville Distillery nie je len expozícia, ktorá je nositeľom a oživovateľom tradícií, ale zároveň sa stáva aj strediskom s komplexnými službami v oblasti cateringu. Oslávte tak významné životné jubileá, výročia, svadby a krstiny v nevšedných priestoroch Nestville Koliby a Degustačnej miestnosti, ktorá je skvostným dielom miestnych rezbárov. Okrem neformálnych stretnutí sú dokonalým miestom aj na usporiadanie konferencií, teambuildingov či firemných večierkov na utuženie a stmelenie pracovného kolektívu.

Plnenie fliaš

Využite jedinečnú príležitosť naplniť si vlastnoručne fľašu Nestville Whisky Single Barrel priamo na plniacej linke v Degustačnej miestnosti Nestville Distillery. Nestville Whisky Single Barrel je špeciálna edícia v limitovanom počte približne 430 fliaš z jedného suda. Stáča sa ručne vždy len po otvorení jedného suda z bieleho duba, v ktorom dozrieval whisky destilát. Každá fľaša je originálna svojim poradovým číslom, číslom suda, z ktorého bola odobratá, dátumom zrenia a vekom.

V priestoroch Nestville Parku organizujeme:
  • rodinné oslavy
  • svadby
  • konferencie
  • firemné večierky
  • teambuildingy
  • iné spoločenské podujatia

Objednajte si prehliadku

Nenechajte si ujsť jedinečnú prehliadku expozície Nestville Park a rezervujte si termín už teraz!