fbpx

Exposhop

Záverečnou bodkou prehliadky expozície Nestville Parku je návšteva podnikovej predajne tzv. Exposhopu. V nej máte možnosť zakúpiť si produkty z portfólia spoločnosti Nestville Distillery, čokoládové špeciality vyrobené priamo v čokoláterii Nestville Chocolate, ako aj pamätné suveníry. Okrem toho sa v krátkosti oboznámite s historickými listinami a mapami vystavenými v interiéri predajne. Tie dokumentujú objav najstaršieho zachovaného liehovaru na území Slovenska z roku 1746 a taktiež históriu vzniku severného Spiša.

Nestville Chocolate

Zavítajte do čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate, ktoré spája výrobňu čokolády s príjemnou čokoládovňou. Ako jediná čokoládovňa v regióne ponúka vynikajúcu chuť kvalitnej čokolády a predstavuje históriu, samotné spracovanie a výrobu rôznych čokoládových špecialít. Samotná výrobňa čokolády je prepojená s čokoládovňou, v ktorej si môžete posedieť pri šálke horúcej čokolády, kvalitnej káve, chuti belgických praliniek či sladkých zákuskoch domácej výroby a popritom cez sklo pozorovať výrobný proces čokolády. Pre dospelých sú k dispozícií aj originálne čokoládové likéry. Kým si budete v pokoji vychutnávať relax, vaším deťom je v exteriéry plne k dispozícii detské ihrisko. Visiace a pružinové hojdačky, preliezačky, lanová pyramída, šmýkačky a drevený domček s toboganom zaručia vaším ratolestiam neopakovateľnú zábavu. Hlavnou dominantou je bocianie hniezdo s toboganovou šmýkačkou a balančnými prvkami. Ihrisko svojimi atrakciami nielenže skrášľuje celý objekt čokoládovne, ale hlavne poskytuje bezpečnú zábavu, harmonický a všestranný rozvoj vašich detičiek.

Nestville Market

Príďte si počas spoznávania Nestville Parku zakúpiť tradičné slovenské mäsové a mliečne produkty do podnikovej predajne Nestville Market, situovanej hneď oproti hlavnému vstupu do Nestville Farm (viď mapa č. 15). Pod značkou Bača Paľo ponúka široký výber kvalitných a čerstvých produktov z domácej farmy od hovädzieho a bravčového mäsa, zabíjačkových špecialít, údenín až po mliečne a syrové výrobky z kravského a ovčieho mlieka. V predajni má svoje zastúpenie aj spoločnosť 1. DAY, ktorej sortiment zahŕňa predovšetkým alkoholické a nealkoholické nápoje, ale aj kvalitné cukrovinky či tabakové výrobky.

Nestville Taberna

Zavítajte do novovybudovaného remeselného pivovaru Nestville Taberna, nachádzajúceho sa v areáli Nestville Parku, ktorý nadväzuje na dlhoročnú tradíciu varenia piva v obci Hniezdne. V pivovare s neopakovateľnou atmosférou spoznáte históriu a výrobu piva a ochutnáte nefiltrované a nepasterizované poctivé pivo varené z najkvalitnejších surovín - sladu, miestnej vody, chmeľu a pivovarských kvasníc. K dobrému pivu patrí neodmysliteľne aj chutné jedlo ponúkané kuchyňou našej reštaurácie, ktoré vám v harmonickom spojení s týmto zlatistým mokom prinesie nezabudnuteľný kulinársky zážitok.

Nestville Horses

Jazdecký areál Nestville Horses pozostáva z dvoch moderných stajní s kapacitou 10 a 14 boxov, kruhovky, pieskovej jazdeckej arény s tribúnou a priestranných výbehov. Stajne sú zamerané na chov frízskych koní, pri ktorom úzko spolupracujeme s Holandskom, kde aj máme chov registrovaný. V budúcnosti budú stajne sprístupnené aj súkromným majiteľom koní, formou ustajňovania, ale i širokej verejnosti všetkých vekových kategórii formou jazdeckej školy, ale i agroturistiky či už priamo na koňoch alebo na koči. Jazdecký areál Nestville Horses v spolupráci s Nestville parkom sa podieľa na organizovaní rôznych furmanských a jazdeckých pretekov, kde sa snaží verejnosti priblížiť krásu a inteligenciu koní a tohto športu.

Nestville Apartments

Komfortne zariadené apartmány Vás upútajú svojim jedinečným vidieckym štýlom s ručne opracovaným drevom a kameňom. Poskytujú plnohodnotné ubytovanie pre dve osoby s možnosťou prístelky pre dospelú osobu prípadne dve deti vo forme rozťahovacej sedacej súpravy. Sú rozdelené na obývaciu časť s kompletne zariadenou kuchynkou, veľkorysou sedačkou a smart televízorom. V spálni určite oceníte postele s kvalitnými matracmi a jemným posteľným prádlom, z ktorých sa Vám nebude chcieť vstať. Samozrejmosťou apartmánu je wc a sprchový kút.

Mapa areálu Nestville Park

 • 1. Expozícia Nestville Park
 • 2. Podniková predajňa Exposhop
 • 3. Rezbárska sála
 • 4. Sklady zrenia Nestville Whisky
 • 5. Obilné silá
 • 6. Kravín
 • 7. Nestville Horses
 • 8. Nestville Taberna
 • 9. Multifunkčné ihrisko/Ľadová dráha
 • 10. Klzisko
 • 11. Pódium a tribúna
 • 12. Parkour
 • 13. Nestville Market
 • 14. Nestville Apartments
 • 15. Detské ihrisko
 • 16. Nestville Chocolate

Objednajte si prehliadku

Nenechajte si ujsť jedinečnú prehliadku expozície Nestville Park a rezervujte si termín už teraz!